„Witam, mam na imię Adrian i matematyka jest moją pasją od najmłodszych lat. Uważam, że matematyka wcale nie musi być nudna i męcząca, wręcz przeciwnie - może być łatwa i przyjemna - i chcę to również pokazać uczniom z którymi pracuję.

Po szkole podstawowej moje zamiłowanie do matematyki pokierowało mnie do 5 LO na profil matematyczno-fizyczny, który zakończyłem wynikiem celującym na rozszerzonej maturze z matematyki. W tym czasie moja przygoda z matematyką dopiero się zaczęła - w maturalnej klasie rozpocząłem na poważnie zajmować się pomocą z matematyki, a dzięki wysokiemu poziomowi matematyki na studiach - Elektronika i Telekomunikacja na Uniwersytecie Technologiczno Przyrodniczym w Bydgoszczy - swoją pomoc mogę także zaoferować studentom.

Korepetycji z matematyki udzielam już ponad 20 lat z bardzo dobrymi wynikami, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia. Nie tylko uczę podstaw materiałowych, ale bardzo często pokazuję łatwiejsze drogi prowadzące do rozwiązania zadania oraz pewnego rodzaju "sztuczki" ułatwiające liczenie.

Zapraszam także do uczestnictwa w naszych kursach przygotowujących do najważniejszych egzaminów kończących kolejne etapy edukacji.”