"Jestem absolwentką studiów magisterskich filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu oraz licencjackich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Kaliszu. Już na pierwszym roku studiów odbyłam praktyki w szkołach podstawowych, a podczas studiów magisterskich w liceum. Pracę jako nauczyciel rozpoczęłam w Kaliszu w szkołach językowych. Aktualnie jestem nauczycielką angielskiego oraz wychowawcą w Społecznym Liceum Dwujęzycznym w Poznaniu. 

Moje zainteresowania w związku z językiem obcym koncentrują się na literaturze oraz popkulturze. Chciałabym, aby uczniowie używali języka obcego z radością, a zajęcia poza przygotowaniem do matury zahaczały o ich zainteresowania. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego ucznia.

W wolnych chwilach zatracam się w fikcyjnym świecie stworzonym przez takich autorów jak: Jane Austen, Charles Dickens, L.J.Shen, Cora Reilly. Uwielbiam taniec, jestem instruktorką Salsation. Kocham podróżować i poznawać nowe miejsca, lokalną kulturę, kuchnię, mieszkańców. Przed rozpoczęciem roku szkolnego spędziłam 3 miesiące w Grecji jako animatorka czasu wolnego, rozmawiając z gośćmi, prowadząc zajęcia taneczne, a przede wszystkim – dbając o ich udany urlop. W swoich planach wyjazdowych zamieściłam także USA, Anglię i Hiszpanię."