MatMan Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe rozpoczęło swą działalność 1 października 2013 roku. Powstało ono z myślą o przekazywaniu wiedzy, doświadczenia oraz dobrych praktyk w zakresie nauk ścisłych. Szybko jednak zakres został poszerzony o kolejne dziedziny. Obecnie główne obszary działalności to korepetycje oraz kursy przygotowujące do matury oraz egzaminu 8-klasisty.

Tworzymy zespół ludzi z pasją, ekspertów, praktyków w swej dziedzinie. W każde działanie jakie podejmujemy dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w 100% usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. Przede wszystkim przekazywanie wiedzy sprawia nam ogromną przyjemność, natomiast świadomość tego, iż możemy dzielić się swoim doświadczeniem daje nam dużo satysfakcji oraz motywuje do dalszego samodoskonalenia.

Nasi nauczyciele posiadają liczne sukcesy pedagogiczne na swym koncie. Są lubiani przez uczniów. Zajęcia prowadzone są przez nich w przyjemnej atmosferze, dzięki czemu uczeń czuje się komfortowo, a to z kolei przyczynia się do zwiększenia efektywności nauki. Każde zajęcia dopasowywane są indywidualnie do konkretnego ucznia, jego aktualnej wiedzy oraz tempa przyswajania nowych wiadomości.